Friday, 16 May 2014

Польска мова. Експеримент Слов'янські мови мені даються дуже погано. Я можу за кілька уроків заговорити мовою романської групи, але це ніяк не стосується сербської чи польської - довбити сербську місяць і не бути спроможную зв'язати між собою кілька речень - це для мене нормально. Аналізуючи це, можу сказати, що це через відмінки, яких немає в романських мовах, але є у слов'янських. Мабуть, з тієї самої причини у мене не виходить з німецькою.
 Ішою проблемою є схожість з рідною мовою (російською) та українською, якою я володію майже на рівні рідної - постійно хочется вставляти рідні і знайомі слова, замість того, щоб думати і згадувати.

 Але до діла. Так вийшло, що у мене звільняється літо, принаймні половина. І так вийшло, що у мене є відкритий шенген. Я і так планувала поїхати в Польщу кілька разів на вихідні, але тепер у мене виникла можливість поїхати туда на 10+ днів. Таким чином, я здійсню свою мрію спробувати вивчати мову за схемою "кілька тижнів занять - занурення у середовище і практика". Отже, за два тижні я зроблю відео, яке покаже мій рівень польської після кількох занять (я поки що не знаю, скільки саме їх буде, оскільки я все ще працюю і намагаюся займатися іншими мовами) і відправлюся у подорож Польщею, а там видно буде.

No comments:

Post a Comment